Перемога над раком без побічних дій

Доктор Моніка Бертольд, Елізабет Бухнер. Перемога над раком без побічних дій. Неймовірна історія успіху лікарського препарату «УКРАЇН». – Львів: Універсум, 2013. – 220 с.

Якщо поєднати давні знання про трави з модерними біохімічними методами, то речі, що здавалися абсолютно нездійсненними, стають можливими. Те, що вдалося здійснити докторові Василю Новицькому з розробкою «Україну», є світовою сенсацією. Його кандидатуру запропонували Комітету Нобеля на здобуття Нобелівської премії. І той факт, чому ви й ваш лікар (зокрема, в україномовному просторі) не чули нічого про цей препарат або чули лише негатив, незбагненний. Те, що багатьом пацієнтам по всьому світі давно йде на користь, нашим хворим заборонено. Чому?

Понад те, в книзі описано інші численні природні можливості лікування раку, здатні відіграти важливу роль у процесі одужання онкохворих.

Обидва автори зробили спробу вибрати з величезної кількості різних документів та публікацій те, що дотепер ще мало відоме. Зелений – колір надії! Нехай ця книга підбадьорить вас – чи як пацієнта, чи як медичного спеціаліста – і дасть надію з упевненістю дивитись вперед, у майбутнє. Спільними зусиллями знайдемо нові шляхи, що допоможуть нам іти далі!

Переклад з німецької Вікторії О. Романчук.

Перекладено за виданням: Dr. Monika Berthold & Elisabeth Buchner. Krebs besiegen ohne Nebenwirkungen. © Familienverlag Buchner, Kleinsendelbach 1. Auflage März 2012.

Універсум 5–6 (367–368), 2024

Журнал Універсум 5–6 (367–368), 2024