День Незалежності України на Флориді

29.08.2023

Українська громада південно-західної Флориди з осередком в Норт Порті гідно відзначила 32 річницю Незалежності України в міській раді. Вранці перед її будівлею Українсько-Американські Ветерани (пост 40 під проводом командира Ігора Гроня) підняли американський та український прапори. А міський голова Barbara Langdon у супроводі членів міської ради Jarome Fletcher та Debbie McDоwell прочитала святкову проклямацію на честь Дня Української Незалежності.

Музичне тріо родини Рощук з Української Баптиської Церкви виконали на духових інструментах «God Bless America» та «Боже Великий Єдиний». Обидва гимни співали всі присутні – понад 150 осіб.

Голова Українського Американського Клюбу Дарія Томашоска подякувала членам міської ради за їхнє позитивне ставлення до української громади та участь у цьогорічному відзначенні Дня Незалежності України, коли її народ бореться за цілість своєї держави.

Вона також запросила Лесю Попель прочитати Проклямацію до Дня Незалежності України від Sarasota County Commissioners.

Для продовження святочного настрою всіх присутніх було запрошено від імені Громадського Комітету на елегантну перекуску до Осередку ім. св. Андрія, яку підготували члени Громадського Комітету.

Щира подяка за успішне переведення святочного дня членам Громадського Комітету Дарії Томашоскій (Укр. Амер. Клюб), Ігореві Гроню і Євгенові Томашоскому (Укр. Амер. Ветерани), Ромі Гуран (56 Відділення Союзу Українок Америки), Лесі Попель і Богданові Боднарукові (Товариство Української Мови імені Тараса Шевченка) та Анні Мацілинській (Управа Осередку ім. св. Андрія)

Віра БОДНАРУК,
голова Громадського Комітету
південно-західної Флориди

Норт Порт, Флорида
28 серпня, 2023

Залучені світлини Олі Гронь

Ветерани і Леся Попель

Дарія Томашоска

Mayor and commissioners

Тріо родини Рощук з Української Баптиської Церкви

Громадський Комітет (зліва-направо): Богдан Боднарук, Леся Попель, Віра Боднарук, Рома Гуран, Нуся Мацілинська, Дарія Томашоска, Ігор Гронь

Proclamation – North Port City Hall

Proclamation – Sarasota County Commissioners