Фестиваль #МИ_Є_КРАЇНА

25.10.2021

«Дніпровські передзвони»

Просвітяни по всій Україні величаво відзначають 30-ту річницю Незалежності України у різний спосіб підчас цього ювілейного року: відвідинами історичних місцевостей, вшануванням героїв України, мистецьким читанням, концертами, виставками народного мистецтва.

«Просвіта» Херсонщини була співорганізатором Всеукраїнського «Фестивалю #МИ_Є_КРАЇНА» , який відбувся 14 серпня у приміщенні обласної книгозбірні ім. Олеся Гончара.

Голова «Просвіти» Олег Олексюк переслав цікаві світлини з Фестивалю, який був присвячений 30-річчю Незалежності України.

Організаторами цієї імпрези були рівнож ХОГО «STARS SKIFF», Агенція «КіТ», ГО «Українська хата – талантами багата»; ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» та «Херсонське обласне бібліотечне товариство».

У Фестивалі брали участь майстри декоративного мистецтва, художники, народні ансамблі та хори, майстри красного письменства. Понад 180 учасників з Херсонщини, Миколаївщини, Одещини, Дніпропетровщини, Львівщини та Київщини прославляли свій рідний край, свою мову, Україну та її народ, що боронить незалежність на Сході держави.

Всі учасники Фестивалю отримали дипломи за участь та мали нагоду оглянути виставки книжок, новітню технологію та взяти участь в екскурсіях та майстер-класах у книгозбірні.

Журі на чолі з народним артистом України Харісом Ширінським визначили переможців Фестивалю з різних категорій.

Нагороду глядацьких симпатій отримали Народний ансамбль «Збурівчанка» та Народний хор «Дніпровські передзвони».

Щира подяка належить дирекції та фахівцям книгозбірні за гостинність та сприятливі умови для учасників Фестивалю та глядачів.

Професор Віра БОДНАРУК,
Голова Товариства Української Мови (США)

«Первоцвіт-Привіт»

Гурт «Збурівчанка»


Народне мистецтво, Наталія Ремішевська

«Мелодія»