Великодні вітання та подяка від просвітян України

23.04.2023


Рівне. Медична допомога Збройним Силам України

На Великдень Товариство Української Мови (ТУМ) отримало від обласних і місцевих «Просвіт» в Україні святочні побажання та звіти про ситуацію з гуманітарною допомогою. Фінансова допомога від ТУМ була передана потерпілим родинам, чиї батьки, чоловіки або сини згинули в боротьбі за Українську державу. Поміч також була передана переселенцям з окупованих територій України та на потрібну техніку для Збройних Сил України.Зворушливо звучать звіти-подяки за отриману допомогу від «Просвіт» у Рівному, Луцьку, Луганську, Києві, Чернігові, Полтаві, Чернівцях, Хмельницькому, Самборі, Івано-Франківському, від журналу «Універсум»-Львів, від місячника «Бористен»-Дніпро та від часопису «Світ-інфо»-Чернігів.

Полтава. Допомога матерям з дітьми-інвалідами

Листи-подяки також отримали від Чернігівської міської Ради за фінансову допомогу для відновлення Чернігівської школи №4, яка була пошкоджена в результаті воєнних дій.

Чернігів: поміч на відбудову домівки

Товариство Української Мови з допомогою української громади в діяспорі плянує надалі допомагати народові України не тільки словом, а й ділом.

Віра БОДНАРУК, Голова
Товариство Української Мови (США)

22 квітня 2023 року

Залучені додатки з архіву Боднаруків