У пошуках універсуму

Олег К. Романчук. У пошуках універсуму: статті, публіцистика, прогнози і спостереження : 1990-2011. – Львів: Універсум, 2011. – 880 с.

Валентин Бадрак: «Для тих, хто спостерігав за роботою одного з найкращих українських публіцистів, цілком зрозуміла поява книги «У пошуках універсуму: статті, публіцистика, прогнози і спостереження (1990–2011)» саме зараз, коли безпрецедентний наступ на саму «українськість» став найсильнішим викликом нації за часів створення держави».

Юрій Щербак: «Це унікальна енциклопедія українознавства, українорозуміння, україноболю і українолюбові, яка за розмахом проблематики і глибиною її висвітлення не має аналогів».

Іван Дзюба: «Це сторінки української думки, до яких варто звертатися. Багаторічні зусилля автора викликають захоплення».

Олександр Скіпальський: «Тут сконцентровані матеріали щирі, відкриті, які пропущені через душу і серце».

Микола Славинський: «Книга унікальна. Тисяча сторінок таланту, українського болю».

Микола Жулинський: «Все у «У пошуках універсуму», на жаль, звучить актуально, як у дев’яності, все болить, бо Україна хвора. Хвора, бо дуже слабкий імунітет націонаольної свідомості, національної ідентичності…».

Михайло Слабошпицький: «Для мене Олег К. Романчук – один із найсерйозніших наших публіцистів. Мені завжди хочеться звіряти свої настрої та гіпотези за ним. Очевидно, то найперше свідчення якості його текстів і довіри до нього. Глибокий політичний аналітик, добрий знавець української історії, автор, що, як мовиться, постійно тримає руку на пульсі дня, – такий Олег Романчук не може не цікавити допитливого читача.

Тарас Марусик: «Олег К. Романчук належить до найкращих українських публіцистів... Такі аналітики, як О. Романчук – на вагу золота».

Відгуки і рецензії

http://knpu.gov.ua/content/книга-«у-пошуках-універсуму-статті-публіцистика-прогнози-і-спостереження-1990–2011»

http://bukvoid.com.ua/reviews/books/2012/06/12/165219.html

http://universum.lviv.ua/previous-site/journal/2011/6/rom_book.htm

Універсум 5–6 (367–368), 2024

Журнал Універсум 5–6 (367–368), 2024