У пошуках універсуму

Олег К. Романчук. У пошуках універсуму: статті, публіцистика, прогнози і спостереження : 1990-2011. – Львів: Універсум, 2011. – 880 с.

Валентин Бадрак: «Для тих, хто спостерігав за роботою одного з найкращих українських публіцистів, цілком зрозуміла поява книги «У пошуках універсуму: статті, публіцистика, прогнози і спостереження (1990–2011)» саме зараз, коли безпрецедентний наступ на саму «українськість» став найсильнішим викликом нації за часів створення держави».

Юрій Щербак: «Це унікальна енциклопедія українознавства, українорозуміння, україноболю і українолюбові, яка за розмахом проблематики і глибиною її висвітлення не має аналогів».

Іван Дзюба: «Це сторінки української думки, до яких варто звертатися. Багаторічні зусилля автора викликають захоплення».

Олександр Скіпальський: «Тут сконцентровані матеріали щирі, відкриті, які пропущені через душу і серце».

Микола Славинський: «Книга унікальна. Тисяча сторінок таланту, українського болю».

Микола Жулинський: «Все у «У пошуках універсуму», на жаль, звучить актуально, як у дев’яності, все болить, бо Україна хвора. Хвора, бо дуже слабкий імунітет націонаольної свідомості, національної ідентичності…».

Михайло Слабошпицький: «Для мене Олег К. Романчук – один із найсерйозніших наших публіцистів. Мені завжди хочеться звіряти свої настрої та гіпотези за ним. Очевидно, то найперше свідчення якості його текстів і довіри до нього. Глибокий політичний аналітик, добрий знавець української історії, автор, що, як мовиться, постійно тримає руку на пульсі дня, – такий Олег Романчук не може не цікавити допитливого читача.

Тарас Марусик: «Олег К. Романчук належить до найкращих українських публіцистів... Такі аналітики, як О. Романчук – на вагу золота».

Відгуки і рецензії

http://knpu.gov.ua/content/книга-«у-пошуках-універсуму-статті-публіцистика-прогнози-і-спостереження-1990–2011»

http://bukvoid.com.ua/reviews/books/2012/06/12/165219.html

http://universum.lviv.ua/previous-site/journal/2011/6/rom_book.htm

Універсум 5–6 (283–284), 2017

Журнал Універсум 5–6 (283–284), 2017

Марія Пришляк: «Український вільний університет – це європейська інституція, яка формує майбутніх лідерів інтеграції України в Європу»

ГЕОПОЛІТИКА Володимир Вітковський Україна постколоніальна і креольська

ІСТОРІЯ Петро Костюк Українська військова ініціатива

ЕКСКЛЮЗИВ Марія Пришляк: «Український вільний університет – це європейська інституція, яка формує майбутніх лідерів інтеграції України в Європу»

ДІАСПОРА Олександер Шугай Як Іван Багряний опікувався... Орвеллом

НАШ АРХІВ Олег К. Романчук Українська ідея, або Імператив особистості

РЕТРОСПЕКТИВА Георгій Почепцов Будинок, який побудував... Сталін

СЛОВО РЕДАКЦІЙНЕ Олег К. Романчук Договір чи «договорняк»: коли і хто наважиться припинити двадцятирічну гібридну дружбу?

БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ Христина Солтис 20 років договору про дружбу України і Росії. Окупація Криму і війна на Донбасі ознака дружби?

ГЕОПОЛІТИКА Сергій Грабовський Чи є Україна «другою Росією»?

РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ Олег К. Романчук Про роль особистості та соціально-безвідповідальну еліту