Перемога над раком без побічних дій

Доктор Моніка Бертольд, Елізабет Бухнер. Перемога над раком без побічних дій. Неймовірна історія успіху лікарського препарату «УКРАЇН». – Львів: Універсум, 2013. – 220 с.

Якщо поєднати давні знання про трави з модерними біохімічними методами, то речі, що здавалися абсолютно нездійсненними, стають можливими. Те, що вдалося здійснити докторові Василю Новицькому з розробкою «Україну», є світовою сенсацією. Його кандидатуру запропонували Комітету Нобеля на здобуття Нобелівської премії. І той факт, чому ви й ваш лікар (зокрема, в україномовному просторі) не чули нічого про цей препарат або чули лише негатив, незбагненний. Те, що багатьом пацієнтам по всьому світі давно йде на користь, нашим хворим заборонено. Чому?

Понад те, в книзі описано інші численні природні можливості лікування раку, здатні відіграти важливу роль у процесі одужання онкохворих.

Обидва автори зробили спробу вибрати з величезної кількості різних документів та публікацій те, що дотепер ще мало відоме. Зелений – колір надії! Нехай ця книга підбадьорить вас – чи як пацієнта, чи як медичного спеціаліста – і дасть надію з упевненістю дивитись вперед, у майбутнє. Спільними зусиллями знайдемо нові шляхи, що допоможуть нам іти далі!

Переклад з німецької Вікторії О. Романчук.

Перекладено за виданням: Dr. Monika Berthold & Elisabeth Buchner. Krebs besiegen ohne Nebenwirkungen. © Familienverlag Buchner, Kleinsendelbach 1. Auflage März 2012.

Універсум 5–6 (283–284), 2017

Журнал Універсум 5–6 (283–284), 2017

Марія Пришляк: «Український вільний університет – це європейська інституція, яка формує майбутніх лідерів інтеграції України в Європу»

ГЕОПОЛІТИКА Володимир Вітковський Україна постколоніальна і креольська

ІСТОРІЯ Петро Костюк Українська військова ініціатива

ЕКСКЛЮЗИВ Марія Пришляк: «Український вільний університет – це європейська інституція, яка формує майбутніх лідерів інтеграції України в Європу»

ДІАСПОРА Олександер Шугай Як Іван Багряний опікувався... Орвеллом

НАШ АРХІВ Олег К. Романчук Українська ідея, або Імператив особистості

РЕТРОСПЕКТИВА Георгій Почепцов Будинок, який побудував... Сталін

СЛОВО РЕДАКЦІЙНЕ Олег К. Романчук Договір чи «договорняк»: коли і хто наважиться припинити двадцятирічну гібридну дружбу?

БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ Христина Солтис 20 років договору про дружбу України і Росії. Окупація Криму і війна на Донбасі ознака дружби?

ГЕОПОЛІТИКА Сергій Грабовський Чи є Україна «другою Росією»?

РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ Олег К. Романчук Про роль особистості та соціально-безвідповідальну еліту