Тернополянам розповіли, як боротися із пропагандою

07.10.2016
Шеф-редактор журналу «Універсум» Олег Романчук взяв участь у тренінгу «Інформаційна війна із Росією: рецепти перемоги»

«Інформаційна війна із Росією: рецепти перемоги» – тренінг на таку тему провели у Тернополі. Під час зустрічі відвідувачам розповіли, що таке інформаційна війна і пропаганда і як із ними боротися.

– Тема інформаційної війни є дуже важливою, тому що будь-яка війна розпочинається з інформаційної війни. Тож треба завжди тримати широко відкриті очі і навчатися, як убезпечити себе від інформаційної пропаганди, – каже голова тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал.

Окрім того, під час зустрічі репрезентували книгу «Соціальна інформатика», а також журнал політології, футурології, економіки, науки і культури «Універсум». Видання містить цілий розділ, який присвячений забезпеченню інформаційної безпеки.

– Редакція журналу «Універсум» уже 24 рік веде таку волонтерську боротьбу з ворожою пропагандою, з наслідками інформаційної війни, яку зараз інтенсифікувала Росія, – розповідає шеф-редактор журналу Олег Романчук.

Інформація – один із найнебезпечніших способів вплину на людську свідомість. Тому, кожен із нас повинен знати, як від цього захиститися.

Докладніше – на сайті «Терен»


Фото автора